Gutkovskim panākums Polijas čempionātā

26/02/2021 23:49
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis piektdien kopā ar Čenstohovas “Rakow” komandu svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 19.kārtas spēlē. “Rakow” Belhatovā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Belsko-Bjalas “Podbeskidzie” komandu.

Gutkovskis svētdienas mačā pēc vienas no sadursmēm guva kājas savainojumu un 52.minūtē pameta laukumu tikai ar “Rakow” personāla palīdzību. Kā ceturtdien sarunā ar aģentūru LETA atklāja futbolists, viņa kājai nācās uzlikt trīs šuves, taču viņš bija kaujinieciski noskaņots jau piektdien atgriezties laukumā. Tā arī notika un Gutkovskis tika iekļauts komandas sākumsastāvā, tiekot nomainīts vien pamatlaika priekšpēdējā minūtē.

Mājinieki vienīgos vārtus guva 53.minūtē, kad pēc Ivi izpildītā soda sitiena Mihals Peškovičs atvairīja bumbu, bet tā nonāca pie Andžeja Ņevula, kurš ar galvu ieraidīja to mērķī. Sestdien pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lehia” viesosies pie Melecas “Stal”, bet vārtsargs Pāvels Šteinbors un Belastokas “Jagiellonia” mājās uzņems Glivices “Piast”. Ar 34 punktiem 19 mačos “Rakow” atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, “Lechia” ar 26 punktiem 18 dueļos ir piektā, bet “Jagiellonia” ar 25 punktiem ieņem septīto pozīciju.