Gutkovskis nopelna 11 metru soda sitienu, “Rakow” uzvar Polijas čempionāta spēlē

06/02/2022 18:08
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” svētdien Čenstohovā Polijas ekstraklases 20.kārtas mačā uzvarēja Varšavas “Wisla”. Spēle Čenstohovā beidzās ar rezultātu 2:0 (0:0).

56.spēles minūtē precīzu soda sitienu realizēja “Rakow” aizsargs Frans Tudors, bet 74.minutē pārsvaru dubultoja Mateušs Vdovjaks. Gutkovskis laukumā devās “Rakow” sākuma sastāvā līdz 84.minūtē viņu nomainīja Sebastians Musjoliks.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 38 punktiem 20 mačos ieņem trešo vietu, ceturtajā vietā ir Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar 36 punktiem 20 spēlēs, bet Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 24 punktiem 20 dueļos ieņem 11.pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.