Gutkovskis: Aģents teica, ka Korejas klubs samaksās “Rakow” par pāreju tik, cik vajadzēs

10/01/2024 20:13
Nokopēts
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases un Dienvidkorejas kluba Tedžonas “Citizen” uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sarunā ar “Sporta Studija” pastāstījis par klubu maiņu, kā arī ieskicējis attiecības ar citu valstsvienības uzbrucēju Robertu Uldriķi.

“Es visu apstiprināju. Nebija tā, ka “Rakow” ļoti gribēja mani pārdot. Tas nebija uzspiests lēmums,” par savu pāreju no Polijas vienības Čenstohovas “Rakow” uz Korejas klubu pastāstīja Gutkovskis. “Trīs gadus jau bija dažāda informācija, ka “Rakow” vēlas paņemt jaunu uzbrucēju, kurš darītu visu, bet līdz pat šim momentam nav tāda uzbrucēja, kurš laukumā darīs visu. Aizbraucu uz treniņnometni ar “Rakow”, tad piezvanīja poļu aģents un prasīja, vai man ir interese aizbraukt uz Koreju. Nodomāju, ka, ja būs oficiāls piedāvājums, tad skatīsimies. Pēc divām stundām jau man telefonā bija oficiālais piedāvājums, tā kā viss notika ļoti ātri. Aģents teica, ka ar “Rakow” nebūs problēmas, jo viņi samaksās tik, cik “Rakow” gribēs.”

“Pēc tam izdomāju, ka jāpamēģina piedāvājumu dabūt labāku, vai viņi tad arī būs tikpat ātri. Atkal pēc divām stundām jau bija augstāks piedāvājums. Nodomāju, ja viņi tik ļoti grib, tad darām. Tad jau bija pārrunas ar “Rakow”, nebija tā, ka viņi visu uzreiz akceptēja. Treneris teica, ka gribētu, lai palieku, jo priekšā bija daudz spēļu, bet man tas bija ļoti labs piedāvājums un viņš negribēja to bloķēt,” atklāja Gutkovskis.

Gutkovskis ieskicēja arī sadarbību Latvijas izlasē ar Robertu Uldriķi. “Sākumā mums negāja labi, negribējām sadarboties. Katrs gribēja pierādīt sevi, tas pat ir labi uzbrucējam. Pēc tam aizgāja viena saruna ar Daini Kazakeviču, mums trijatā. Pēc pirmās sarunas padomāju – Daini, ko jūs ar mums runājat? Tāpat mēs gribēsim pierādīt sevi, lai spēlētu tikai viņš. Tad bija otrā un trešā sarunā, tad jau mēs mazliet sapratām, ka viens bez otra mēs neko nevarēsim izdarīt. Aizgāja laba komunikācija un sapratām, ka jāstrādā kopā.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām