Gutkovskis gūst ļoti ātrus vārtus un izceļas piekto reizi sezonā

07/10/2018 00:22

Polijas pirmajā līgā Vladislavs Gutkovskis guva vārtus jau pirmajā minūtē, taču viņa pārstāvētā ”Termalica” nenosargāja pārsvaru un nospēlēja neizšķirti pret ”Puszcza” komandu.

Vladislavam Gutkovskim izceļoties jau pirmajā minūtē, ”Termalica” ātri izvirzījās vadībā (1:1), taču 34. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu – 1:1. Lai gan mājinieki pirmā puslaika noslēgumā beigās otrreiz izvirzījās vadībā (2:1), pēc nedaudz vairāk nekā desmit minūtēm vēlreiz atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Gutkovskis iesita pirmos vārtus kopš 14. septembra un izcēlās piekto reizi sezonā, turnīra labāko vārtu guvēju sarakstā pakāpjoties uz otro vietu. Jau pirmdien viņš pievienosies Latvijas izlasei, kurai palīdzēs UEFA Nāciju līgas spēlēs pret Kazahstānu un Gruziju.

Tāpat sava laukuma priekšrocības neizdevās izmantot arī Valērija Šabalas pārstāvētajai ”Podbeskidzie”, kas neguva vārtus un nospēlēja neizšķirti ar līderi ”Rakow” (0:0). Šabala, kurš ar septiņiem vārtu guvumiem ir turnīra labākais snaiperis, šoreiz palika ārpus pieteikuma.

Polijas Ekstraklases mačā Vroclavas “Slask”, kuras rindās spēlē Igors Tarasovs, mājās ar 0:1 atzina Varšavas ”Legia” pārākumu. Tarasovs palika uz rezervistu soliņa.

Tikmēr Slovēnijā Vitālija Maksimenko pārstāvētā Ļubļanas ”Olimpija”, izšķirošos vārtus gūstot 85. minūtē un kompensācijas laikā, viesos izrāva laimīgu uzvaru pār ”Celje” (3:1). Maksimenko laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Savukārt Kazahstānā, Artūram Karašauskam iesaistoties spēlē no rezervistu soliņa, ”Akzhayik” savā laukumā nespēja pieveikt ”Kyzylzhar” – 0:0. Karašausks devās laukumā vien 75. minūtē.