Gutkovskis laukumā dodas uz maiņu uzvarētā Polijas čempionāta spēlē

28/08/2022 20:23
Vladislavs Gutkovskis

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien Čenstohovas “Rakow” uzvarā Polijas čempionāta spēlē izbraukumā laukumā devās uz maiņu. Gutkovska pārstāvētā Polijas vicečempione Čenstohovas “Rakow” viesos ar 4:1 (1:0) sagrāva Vroclavas “Slask”.

Gutkovskis laukumā devās 76.minūtē, kad rezultāts bija 3:1, nomainot pirmo vārtu guvēju Fabianu Pjasecki, kurš 13.minūtē atklāja rezultātu. Vēl uzvarētāju labā vārtus guva Vladislavs Kočergins 47.minūtē, Bartošs Novaks 64.minūtē un Mateušs Vdovjaks 80.minūtē. Vienīgos vārtus mājinieku labā 58.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Eriks Espozito.

“Rakow” ar izcīnītiem desmit punktiem piecos mačos turnīra tabulā atrodas piektajā vietā, kamēr pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar trim punktiem piecās cīnās ieņem 17.vietu 18 komandu konkurencē. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Warta”, bet “Rakow” ierindojās otrajā vietā.

Nīderlande

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā Leuvardenas “Cambuur” svētdien Nīderlandes čempionātā cieta zaudējumu savā laukumā, 35 minūtes spēlējot mazākumā. “Cambuur” mājas spēlē ar 0:1 (0:0) piekāpās “AZ Alkmaar”.

Uldriķis kapteiņa lomā laukumā devās pamatsastāvā un tika nomainīts 78.minūtē. 32.minūtē pēc stūra sitiena izpildes bumba pēc Uldriķa sitiena ar galvu trāpīja pa vārtu kreiso stabu. 55.minūtē mājinieku komandu pēc sarkanās kartītes saņemšanas mazākumā atstāja Džeimijs Jākobss.

Vienīgos vārtus mača 90.minūtē guva Jordijs Klāsijs. “Cambuur” pēc četrām spēlēm ar četriem punktiem atrodas 11.vietā. Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ar 39 punktiem 37 spēlēs ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē.