Gutkovskis nāk uz maiņu un gūst vārtus Polijas čempionāta mačā

03/10/2021 16:07
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis guva vārtus svētdien Čenstohovas “Rakow” uzvarā savā laukumā Polijas ekstraklases desmitās kārtas spēlē, kamēr Gdaņskas “Lechia” svinēja uzvaru bez savainotā Kristera Tobera sastāvā.

“Rakow” mājās ar 3:0 (2:0) pārspēja Poznaņas “Warta”. Gutkovskis spēli sāka uz rezervistu soliņa, taču laukumā tika sūtīts jau 31.minūtē, kad rezultāts bija 1:0, puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē izceļoties ar precīzu sitienu un panākot 2:0. Mājiniekiem vārtus guva arī Milans Rundičs 23.minūtē un Andžejs Ņevulis 48.minūtē.

Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās ar 3:1 (1:0) pieveica čempioni Varšavas “Legia”. Uz trim vārtiem Maceja Gajosa, Jaroslava Kubicka un Lukaša Zvolinska izpildījumā viesi 88.minūtē atbildēja ar precīzi 11 metru soda sitienu Tomāša Pekharta izpildījumā.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” piektdien Lubinā ar 1:0 (0:0) pārspēja turienes “Zaglebie”. Uzvarētājiem vārtus sargāja Šteinbors.

Gdaņskas “Lechia” ar 19 punktiem desmit spēlēs ir otrā, “Rakow” ar 18 punktiem deviņos dueļos ieņem ceturto vietu, bet Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 15 punktiem desmit mačos ieņem sesto pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.