Gutkovskis nāk uz maiņu un palīdz komandai izglābties no zaudējuma

22/11/2020 16:11
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien nāca laukumā uz maiņu Polijas ekstraklases desmitās kārtas spēlē.

Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” viesos cīnījās neizšķirti 3:3 (2:1) ar Poznaņas “Lech”.

Viesi šajā mačā paguva izvirzīties vadībā ar 2:0 un ielaist trīs vārtus pēc kārtas. Gutkovskis laukumā devās 79.minūtē un piecas minūtes vēlāk pēc viņa sitiena pretinieku vārtsargs tikai ar grūtībām atvairīja bumba.

Tomēr “Rakow” komandai uzsmaidīja veiksme – kompensācijas laika otrajā minūtē Daniels Šelagovskis pēc izcila reida pāri laukumam panāca 3:3.

Jau ziņots, ka pussargs Kristers Tobers piektdien nospēlēja pāris minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” savā laukumā ar 3:2 pārspēja Vroclavas “Šlask”. Pirmdien vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” cīnīsies ar Plockas “Wisla”.

Ar 21 punktu desmit spēlēs pirmo vietu ieņem “Rakow”, “Lechia” ar 16 punktiem deviņās cīņās ir ceturtā, bet “Jagiellonia” ar 11 punktiem deviņos dueļos atrodama devītajā pozīcijā.

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien Šveices superlīgas mačā demonstrēja aktīvu sniegumu, palīdzot “Sion” cīnīties neizšķirti.

“Sion” savā laukumā spēlēja 2:2 (0:0) ar “Zurich” vienību.

Sjonas komandā šoruden bija Covid-19 uzliesmojums, kā dēļ Uldriķa pārstāvētā vienība nebija spēlējusi kopš 18.oktobra. Svētdien “Sion” atgriezās laukumā, turklāt pirmo reizi kopš jūlija beigām superlīgas maču sākumsastāvā uzsāka Uldriķis.

Otrā puslaika otrajā minūtē Cīrihes komandu vadībā izvirzīja Marko Šonbahlers, kurš apsteidza mājinieku aizsardzību. Minūti vēlāk pēc tālas piespēles Uldriķis uzvarēja “otrajā stāvā”, bumba latvietim noripoja gar muguru un nonāca pie Gaētana Karlena, kurš panāca 1:1.

56.minūtē Benjamins Kololli no vārtsarga laukuma robežas atguva Cīrihes komandai vadību. Piecas minūtes vēlāk Uldriķis tika nogāzts pretinieku soda laukuma stūrī un mājinieki ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. “Pendele” tika uzticēta Serijam Djē, kurš sita bumbu pāri vārtiem.

Tomēr “Sion” izglābās no zaudējuma, 79.minūtē vārtus gūstot Žaredam Hasam. Pāris minūtes vēlāk Uldriķis tika nomainīts, bet spēles rezultāts palika nemainīgs.

Savulaik “Ventspilī” spēlējušais “Zurich” uzbrucējs Aijeguns Tosins palika ārpus pieteikuma.

Citā spēlē pieteikumā nebija aizsarga Mārča Oša, kura pārstāvētā “Lugano” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Ženēvas “Servette”.

Turnīra līderpozīcijā ar 15 punktiem septiņās spēlēs ir Bernes “Young Boys”, otro vietu ar 13 punktiem septiņās cīņās ieņem “Lugano”, bet “Sion” ar četriem punktiem piecos dueļos ir astotā starp desmit komandām.