Gutkovskis nāk uz maiņu uzvarētā Polijas ekstraklases spēlē

17/04/2021 20:51
Vladislavs Gutkovskis

Polija

Latvijas futbola izlases izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien nāca uz maiņu Polijas ekstraklases 25.kārtas spēlē, viņa pārstāvētājai Čenstohovas “Rakow” izcīnot uzvaru. “Rakow” Belhatovā ar rezultātu 3:1 (2:0) pārspēja Poznaņas “Lech”. Uzvarētājiem ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Marcins Cebula. Gutkovskis spēlē iesaistījās 70.minūtē, kad rezultāts bija 3:1. Nedaudz vēlāk viņš izpildīja bīstamu sitienu pa vārtiem, taču pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos.

Tikmēr pussargs Kristers Tobers palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās izrāva neizšķirtu 2:2 (0:2) pret Glivices “Piast”. Tobers iepriekšējos 11 mačos, astoņos klubā un trīs izlasē, bija spēlējis no zvana līdz zvanam jeb visas 90 minūtes.

Svētdien vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” viesosies pie Plockas “Wisla”. Šteinbors patlaban ir komandas otrais vārtsargs. “Rakow” ar 43 punktiem 24 spēlēs ieņem trešo vietu, “Lechia” ar 38 punktiem 25 cīņās ir piektā, bet “Jagiellonia” ar 31 punktu 24 mačos ieņem desmito vietu.

Ukraina

Savukārt Ukrainas premjerlīgā savas komandas zaudējumu no rezervistu soliņa noraudzījās pussargs Andrejs Cigaņiks, kura pārstāvētā Luhanskas “Zorya” viesos ar 2:4 (0:3) atzina savas tiešās sāncenses Poltavas “Vorskla” pārākumu. Trīs vārtus guva Vladislavs Kulahs.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra piektdien laukumā pavadīja 90 minūtes, kamēr viņa pārstāvētā “Oleksandriya” izbraukumā ar rezultātu 1:3 (1:2) atzina “Lviv” komandas pārākumu. “Zorya” 21 spēlē iekrājusi 38 punktus un ieņem trešo vietu, bet “Oleksandriya” ar 26 punktiem 22 mačos ierindojas septītajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.

Šveice

Tāpat rezervē palika uzbrucējs Roberts Uldriķis, kura pārstāvētā “Sion” Šveices superlīgas spēlē izlaida no rokām uzvaru un savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar “Zurich” komandu. Cīrihiešiem pirmos vārtus guva savulaik “Ventspilī” spēlējušais uzbrucējs Aijeguns Tosins.

Svētdien aizsarga Mārča Oša pārstāvētā “Lugano” izbraukumā tiksies ar Bernes “Young Boys”. “Lugano” ar 40 punktiem 28 spēlēs turnīra tabulā ieņem trešo vietu, kamēr “Sion” ar 28 punktiem 29 cīņās ir pēdējā starp desmit komandām.