Gutkovskis palīdz “Rakow” iekļūt Polijas kausa finālā

06/04/2022 21:51
Vladislavs Gutkovskis

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis kopā ar Čenstohovas “Rakow” komandu trešdien sasniedza Polijas kausa izcīņas finālu. Trofejas glabātāja “Rakow” pusfinālā savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Varšavas “Legia”.

Gutkovskis laukumā devās 46.minūtē, kad rezultāts jau bija 1:0. Mājiniekus spēles piektajā minūtē izvirzīja Mateušs Vdovjaks. Polijas kausa finālā “Rakow” stāsies pretī Poznaņas “Lech”.

Trešajā kārtā pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sensacionāli zaudēja pēc spēka ceturtās līgas komandai “Swit”, bet pirms tam “Lechia” apturēja vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvēto Belastokas “Jagiellonia” vienību.

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” komanda trešdien cieta neveiksmi Vācijas trešās līgas mačā. “Freiburg II izbraukumā ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās “Hallescher” futbolistiem.

Latvijas spēlētājs laukumā devās sākuma sastāvā un tika nomainīts 30 minūtes pirms mača beigām. Mājinieku labā vārtus spēles 58.minūtē guva Eliass Huts. “Freiburg II” ar 40 punktiem 30 spēlēs ieņem desmito vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.