Gutkovskis piedalās vārtu guvumā Polijas ekstraklasē

23/04/2021 22:38
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis piektdien rezultatīvi piespēlēja Polijas ekstraklases 27.kārtas spēlē, sekmējot savas komandas Čenstohovas “Rakow” uzvaru. “Rakow” mājās ar 2:0 (0:0) uzvarēja Vroclavas “Šlask”.

Gutkovskis spēli sāka pamatsastāvā un tika nomainīts 71.minūtē. Uzbrucējs 48.minūtē rezultatīvi piespēlēja Davidam Tijaničam, kurš ar bumbu ielauzās soda laukumā un raidīja to vārtu kreisajā pusē.

Divas minūtes pēc tam, kad laukumu atstāja Gutkovskis, Vroclavas vienību desmit vīru sastāvā atstāja Konrāds Poprava. Mājinieki viena vīra pārsvaru izmantoja piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, 2:0 panākot Marcinam Cebulam.

Zīmīgi, ka “Rakow” komanda pēdējās desmit spēlēs, ieskaitot visus turnīrus, nav cietusi zaudējumu. Šajā laika sprīdī vienības rēķinā ir septiņas uzvaras un trīs neizšķirti. “Rakow” ar 49 punktiem 26 spēlēs ieņem trešo vietu Polijas ekstraklasē. Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar 38 punktiem ir piektā, bet Pāvela Šteinbora Belastokas “Jagiellonia” ar 33 punktiem ierindojas 11.pozīcijā starp 16 klubiem.