Gutkovskis un “Rakow” iekļūst Polijas kausa astotdaļfinālā

26/10/2021 23:14
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis otrdien palīdzēja Čenstohovas “Rakow” komandai iekļūt Polijas kausa izcīņas astotdaļfinālā. Trofejas glabātāja “Rakow” viesos 1/16 fināla mačā ar 2:1 (2:0) uzvarēja pēc spēka trešās līgas vienību Kališas KKS.

Gutkovskis pirmajā puslaikā nopelnīja uz mājinieku vārtiem 11 metru soda sitienu, ko 37.minūtē Valeriane Gvilija arī realizēja. Puslaika kompensācijas laikā 2:0 panāca Mateušs Vdovjaks. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Gutkovskis tika nomainīts, bet līdz mača beigām Kališas vienība vienus vārtus atguva.

Iepriekšējā sezonā Gutkovskis ar gūtiem vārtiem atzīmējās visās piecās Polijas kausa kārtās, kurās “Rakow” komanda spēlēja. Arī šosezon viņš kausa pirmajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu.

Tikmēr Gdaņskas “Lechia” bez savainotā pussarga Kristera Tobera pieteikumā ar 1:2 (1:0) sensacionāli zaudēja pēc spēka ceturtās līgas komandai “Swit”. Iepriekšējā kārtā “Lechia” apturēja vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvēto Belastokas “Jagiellonia” vienību.  Savukārt aizsargs Kaspars Dubra palīdzēja “Oleksandriya” komandai iekļūt Ukrainas kausa ceturtdaļfinālā, viņa pārstāvētajai komandai viesos ar 5:2 (2:0) uzvarot Harkivas “Metalist 1925”. “Oleksandriya” kapteinis Dubra laukumā bija visas 90 minūtes.