Gutkovskis un “Rakow” izcīna kārtējo uzvaru Polijas ekstraklasē

04/02/2023 23:47
Vladislavs Gutkovskis

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” sestdien savā laukumā svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 19.kārtas mačā. “Rakow” mājās ar 1:0 (1:0) pieveica Glivices “Piast”, pateicoties Jakuba Červinska 40.minūtē savos vārtos raidītajai bumbai.

Gutkovskis laukumā devās sākuma sastāvā un tika nomainīts 78.minūtē.

Pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” plkst.18.30 viesos uzsāks spēli ar Zabžes “Gornik”. Jau ziņots, ka pussargs Andrejs Cigaņiks piektdien laukumā nāca uz maiņu, Lodzas “Widzew” savā laukumā spēlējot 1:1 ar Bjalistokas “Jagiellonia” komandu.

Kristers Tobers kopā ar Gdaņskas “Lechia” sestdien Polijas ekstraklases 19.kārtas mačā spēlēja neizšķirti. “Lechia” izbraukumā ar rezultātu 1:1 (0:1) pret Zabžes “Gornik” spēlēja neizškirti.

Pirmā puslaika izskaņā soda sitienu veiksmīgi izpildīja Šimons Vlodarčiks un izvirzīja vadībā mājiniekus. Savukārt neizšķirtu panāca Lukašs Zvoliņskis, kurš raidīja bumbu mājinieku vārtos 71.minūtē. Tobers tika iekļauts “Lechia” sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

“Rakow” ar 45 punktiem 19 spēlēs turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, “Widzew” ar 31 punktu 19 cīņās ieņem trešo vietu, bet “Lechia” ar 21 punktu 19 mačos ir 13.pozīcijā 18 komandu konkurencē.

Čehija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks sestdien laukumā devās uz maiņu, “Jablonec” spēlējot neizšķirti Čehijas čempionāta spēlē. “Jablonec” 18.kārtas mačā mājās divu turnīra tabulas lejasgala komandu cīņā spēlēja 2:2 (0:1) ar Zlīnas “Trinity”.

Ikaunieks laukumā devās mača 83.minūtē. Turnīra tabulā “Jablonec” ar 17 punktiem 18 spēlēs ieņem 14.vietu 16 komandu vidū, bet “Trinity” ar 14 punktiem ir vietu zemāk.