Gutkovskis un “Rakow” tiek pie neizšķirta Polijā

07/11/2021 23:24
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda svētdien spēlēja neizšķirti Polijas ekstraklases 14.kārtas mačā. “Rakow” divu pirmā četrinieka komandu duelī mājās spēlēja 0:0 (0:0) ar Ščečinas “Pogon”.

Gutkovskis spēlē iesaistījās 71.minūtē, kad mājinieki veica trīskāršo maiņu. Sešas minūtes vēlāk viņš izdarīja bīstamu sitienu ar galvu, taču bumba lidoja pāri pārliktnim. Savainojuma dēļ joprojām nevar spēlēt pussargs Kristers Tobers, kura pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien mājās ar 2:1 (0:1) pārspēja Lubinas “Zaglebie”. Tāpat traumas dēļ nespēlē vārtsargs Pāvels Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” piektdien viesos cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1) ar Vroclavas “Šlask”.

“Lechia” ar 29 punktiem 14 spēlēs ieņem otro vietu, “Rakow” ar 26 punktiem 13 mačos ir ceturtā, bet “Jagiellonia” ar 18 punktiem 14 dueļos ieņem astoto pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.