Gutkovskis un Uldriķis “FIFA 23” videospēlē saņem augstāku novērtējumu nekā pērn

27/09/2022 16:28
Nokopēts
Roberts Uldriķis un Vladislavs Gutkovskis

Vakar tika izlaista kompānijas “EA Sports” jaunā futbola videospēle “FIFA 23“. Spēles tiešsaistes režīmā jeb “Ultimate Team” šogad iekļauti arī pieci Latvijas futbolisti, no kuriem vērtējuma uzlabojumu saņēmuši uzbrucēji Vladislavs Gutkovskis, kurš no 100 reitinga punktiem saņēmis vērtējumu 67, kā arī Roberts Uldriķis, kurš izpelnījis reitingu 65.

Kā Gutkovska stiprās īpašības viņa kartiņā ir futbolista ātrums un fiziskās spējas, kur abās kategorijās uzbrucējs attiecīgi saņēmis vērtējumus 76 un 79. Tāpat atzinīgi reitinga punkti ir viņa sitiena (65) un driblēšanas (62) prasmēs. Tikmēr Uldriķa kartiņā izteikti parādās viņa fiziskā sagatavotība (78) un viņa meistarība sist pa vārtiem (65). Abi Latvijas talantīgie uzbrucēji, salīdzinot ar pērno gadu, savu vērtejumu uzlabojuši par trīs reitinga punktiem.

“EA Sports” franšīzes jaunākajā spēlē iekļauti arī tādi Latvijas futbolisti kā Kristers Tobers (viņa vērtējums – 64), Daniels Ontužāns (60) un Eduards Daškevičs (55). No visas pasaules pašreiz spēlējošajiem futbolistiem augstāko vērtējumu – 91 – izpelnījušies pieci futbolisti: Karims Benzemā no Francijas, polis Roberts Levandovskis, Francijas pārstāvis Kilians Mbapē, Beļģijas futbolists Kevins de Bruine un argentīnietis Lionels Mesi.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām