Gutkovskis ziemas pārtraukumā dodas ar neizšķirtu, Uldriķim dramatiska uzvara

20/12/2020 18:34
Vladislavs Gutkovskis

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda cīnījās neizšķirti Polijas ekstraklases 14.kārtas spēlē, kas bija pēdējā pirms ziemas pārtraukuma.

“Rakow” viesos spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Glivices “Piast”.

Gutkovskis bija “Rakow” komandas pamatsastāvā un septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām tika nomainīts.

Citā svētdienas spēlē rezervē palika vārtsargs Pāvels Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” mājās ar 1:0 (0:0) uzvarēja Zabžes “Gornik”.

Jau ziņots, ka pussargs Kristers Tobers sestdien spēlēja visas 90 minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” viesos ar 3:0 pieveica Krakovas “Cracovia”.

Ar 28 punktiem 14 mačos “Rakow” atrodas otrajā vietā turnīra tabulā, “Jagiellonia” ar 20 punktiem ieņem septīto vietu, bet “Lechia” ar 19 punktiem ir astotā.

Ekstraklasē pārtraukums būs līdz janvāra beigām.

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis un “Sion” komanda svinēja dramatisku uzvaru Šveices superlīgas 13.kārtas spēlē.

“Sion” savā laukumā ar 2:1 (0:0) pārspēja “Vaduz” komandu.

Uldriķis bija komandas sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājinieki vadībā izvirzījās 73.minūtē, kad pēc stūra sitiena “Vaduz” pārspēja Kristians Zoks. Pirms bumba nonāca pie Zoka aktīvi soda laukumā nospēlēja Uldriķis. Trīs minūtes vēlāk Gabriels Lihingers no tuvas distances panāca 1:1.

Sjonas futbolisti nepadevās un otrā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē Ajubs Abdellauī ar tālu un spēcīgu sitienu atjaunoja mājiniekiem vadību.

Sestdien aizsargs Mārcis Ošs palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa pārstāvētā “Lugano” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 ar Bernes “Young Boys”.

Turnīra tabulā ceturtā ar 18 punktiem 11 spēlēs ir “Lugano”, kamēr “Sion” ar 11 punktiem 12 mačos ieņem devīto vietu starp desmit komandām. “Sion” pagaidām atrodas pārspēļu zonā.