Gvardiola atbild Mourinju: Viņam ir taisnība – cieņu nevar nopirkt

20/08/2018 10:56

Anglijas premjerlīgas čempionvienības Mančestras “City” treneris Peps Gvardiola atbildējis savam sāncensim pie Mančestras “United” stūres Žuzē Mourinju, kurš iepriekš asi kritizējis “City” vienības radīto seriālu.

“Mourinju ir taisnība – cieņu nevar nopirkt,” atbildēja Gvardiola. “Nedomāju, ka mēs izrādījām necieņu. Mēs tiešām to netaisāmies darīt. Tā bija neaizmirstama sezona un kameras to iemūžināja, mēs to darījām dēļ sevis.”

“”City” vēlas augt un uzvarēt titulus. Tas ir Mourinju viedoklis. Kādam seriāls patīk, kādam nē,” komentēja Gvardiola.

Seriāla otrajā sērijā par spēli starp abām Mančestras komandām tiek teikts: “Un atkal tiekas Gvardiola pret Mourinju, bumbas kontrole pret aizsardzību, uzbrūkošs futbols pret noparkotu autobusu.”

Šie vārdi aizskāra “United” treneri Mourinju, kurš “City” vaino necieņas izrādīšanā.

 

Britu sporta ziņu medijam “Sky Sports” Mourinju pauda šādu viedokli: “Filmas veidotājiem nav jābūt necienīgiem pret saviem pretiniekiem, lai izveidotu fantastisku filmu. Diemžēl “City” savā filmā parādīja necieņu pret mums.”

“Jūs varat būt bagāts klubs un nopirkt vislabākos spēlētājus pasaulē, tomēr par naudu nevar nopirkt respektablu attieksmi pret citiem un šajā gadījumā tas lieliski pierādījās,” izteicās slavenais portugāļu treneris.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 08:12

Nepārspējamais Vestbruks kļūst par visu laiku labāko “triple-double” vācēju, Bertāns “uguņo” pēdējā ceturtdaļā komandas neveiksmē (VIDEO)

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, bet Rasels Vestbruks kļuva par “triple-double” bagātāko spēlētāju līgas vēsturē, viņu pārstāvētajai Vašingtonas “Wizards” ciešot…