Gvardiola: Ja mani neatlaidīs, tad 100% turpināšu strādāt ar Mančestras “City”

18/01/2020 13:15

Anglijas futbola premjerlīgas granda Mančestras “City” galvenais treneris Peps Gvardiola atklājis, ka arī turpmāk vēlas vadīt titulēto klubu.

“Ja Mančestras “City” vadība mani neatlaidīs, tad ar komandu strādāšu arī turpmāk. Vienalga, ja mums neveiksies sezonas turpinājumā, es nevēlos nekur iet prom,” sacīja 49 gadus vecais Spānijas futbola speciālists.

Gvardiola izteicās: “Neviens treneris nevar uzvarēt visu laiku. Es izbaudu darbu kopā ar šiem spēlētājiem. Esam zaudējuši dažas spēles, tāpēc turpināsim strādāt un meklēsim vietas, kur varam progresēt.”

Kopš 2016. gada Gvardiola vada Mančestras klubu. Viņa vadībā “City” izcīnījusi divus Anglijas čempionu titulus.

Trenera karjeras laikā 48 gadus vecais Gvardiola strādājis arī “Barcelona” un Minhenes “Bayern” komandās. Kā treneris viņš izcīnījis trīs čempionu titulus Spānijā, trīs – Vācijā un divus – Anglijā. Tāpat Gvardiola divas reizes triumfējis UEFA Čempionu līgā un vēl trīs reizes – FIFA klubu pasaules čempionātā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…