Gvardiola: Ja spēlētāji nejūtas laimīgi “City”, lai dodas prom

Peps Gvardiola, sportazinas.com
Peps Gvardiola | Foto: (AP Photo/Rui Vieira)

Aizvadītās sezonas Anglijas čempiones Mančestras “City” stūrmanis atzinis, ka klubā vēloties tikai laimīgus spēlētājus, tādējādi pastiprinot iepriekš izskanējušās baumas, ka vienības spēlētājs Līrojs Sanē varētu pievienoties Minhenes “Bayern”.

Jau ziņots, ka Minhenes “Bayern” klubu nākamsezon gaida lielas izmaiņas sastāvā, tāpēc tā savas rindas lūko papildināt ar Līroju Sanē.

“City” vienība pašlaik aizvada pārbaudes spēļu tūri ASV, kurā trešdien ar 4:1 pārspēja Vesthemas “United”, bet pēc spēles Gvardiola sākotnēji skaidri apgalvoja, ka ir drošs par Sanē palikšanu Anglijas vienībā, lai arī īsu brīdi vēlāk viņa vēstījums jau skanēja krietni citādāk.

“Mēs vēlamies, lai cilvēki šeit ir laimīgi,” pēc spēles teica komandas stūrmanis, atbildot uz jautājumiem par Sanē. “Gan viņš, gan pārējie zina, ka dabūt spēles laiku mūsu klubā ir grūti, jo demonstrētā spēles kvalitāte ir ļoti augsta. Tomēr jau vairākkārt komandai esmu teicis, ka vēlos, lai spēlētāji šeit ir laimīgi, ja viņi tā nejūtas, lai dodas prom.”

Tāpat Gvardiola ASV tūres laikā medijiem atzina, ka nākamais komandas kapteinis tikšot noteikts spēlētāju balsojumā, kas notiks tikai tad, kad vienībai būs pievienojušies visi spēlētāji.

Iepriekš ilggadējs “City” kapteinis bija Vensāns Kompanī, kurš pēc aizvadītās sezonas pameta Anglijas klubu, lai pievienotos Beļģijas vienībai Briseles “Anderlecht”, kurā uzsāka profesionāļa gaitas. Tikmēr nākamajā sezonā futbolists būs tās spēlējošais treneris.

ASV vairākas pārbaudes spēles turpmākajās dienās aizvadīs arī “Bayern”, kuras sastāvā iekļauts arī Latvijas pussargs Daniels Ontužāns.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par