Gvardiola: Jaunās sezonas spēļu grafiks ir traks

Peps Gvardiola, sportazinas.com
Peps Gvardiola | Foto: Manchester City FC

Anglijas premjerlīgas aizvadītās sezonas čempiones Mančestras “City” galvenais treneris Žuzeps Gvardiola otrdien paziņoja, ka nākamās sezonas grafiks, kurā iekļautas gana daudz spēles, nobeigšot viņa spēlētājus.

“Šis grafiks ir traks, un tas agrāk vai vēlāk nogalinās mūsu spēlētājus,” atzina speciālists. “Šādi mēs ilgi nedrīkstam vairs turpināt.”

Rijads Mahrezs ir pēdējais leģionārs, kurš pievienojies “City” vienībai, pēc atgriešanās no Āfrikas Nāciju kausa, kurā viņš palīdzēja Alžīrijas izlasei otro reizi vēsturē triumfēt šajā turnīrā. Tāpat Eiropā no Āfrikas kausa ir atgriezies senegālietis Sadio Manē, kurš nu jau pievienojies “Liverpool” vienībai.

Tikmēr Serhio Agvero un vēl citi Dienvidamerikas spēlētāji “City” vienībā atgriezīsies vien jūlija beigās vai pat vēlāk. “Viņiem nav laika elpot vai atpūsties. Dodiet vairāk kvalitātes šiem turnīriem,” saspringto kalendāru kritizēja speciālists. “Spēlētājiem ir jāatpūšas, tomēr, ja kāds vēlas atgriezties komandā ātrāk, viņi ir laipni aicināti.”

Gvardiola atzina, ka liela daļa spēlētāju klubā varētu atgriezties 29. vai 30.jūlijā, bet vēl daļa vien 3. vai 4.augustā. “Tā bija viņu izvēle vai atgriezties pēc trim, vai četrām nedēļām. Es nevēlos, lai kāds no spēlētājiem atgriežas neatpūties vai sliktā fiziskā formā, jo nav paspējis atgūties pēc pagājušā gada garās sezonas,” teica Gvardiola.

Anglijas premjerlīgas sezona sāksies 9.augustā, tikmēr Superkausa jeb “Community shield” spēle starp “City” un “Liverpool” paredzēta 4.augustā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par