Gvardiola: Mesi nekad nepamestu “Barcelona”

Peps Gvardiola, sportazinas.com
Foto: AFP

Laikraksts Marca iepriekš ziņoja, ka Anglijas Premjerlīgas klubs Mančestras “City” ļoti vēlējies savā īpašumā iegūt argentīniešu superzvaigzni Lionelu Mesi un pat izteica konkrētus piedāvājumus, lai tas notiktu.

Proti, Mančestras kluba vadība bijusi gatava Mesi piedāvāt 50 miljonu eiro lielu algu par sezonu, kā arī, ja talantīgais uzbrucējs piekristu pārcelties uz Angliju, viņam pienāktos aptuveni 100 miljonu eiro liels līguma parakstīšanas bonuss. Tiesa, šāds piedāvājums nav ticis izdarīts oficāli, bet to privātās sarunās, bez aģentu un citu pārstāvju starpniecības, Mesi izteicis “City” īpašnieks Mansūrs bin Zajeds Al Nahjans, apgalvoja Marca avoti.

Šādu apgalvojumu sarunā ar The Guardian noliedzis “City” galvenais treneris Pepe Gvardiola, kurš pirms pāris gadiem vadījis arī  “Barcelona” un izcīnījis daudzus titulus.

“Lionels Mesi jauno līgumu parakstīja pirms nedēļas. Tas nekad nenotiktu (Mesi pāreja uz citu klubu – red.). Mesi tur sāka savu karjeru un turpat arī to pabeigs. Ja viņš vēlētos aiziet, viņš neparakstītu jaunu līgumu,” iesāk Gvardiola.

Tāpat trenerim vaicāts, vai neoficiālais piedāvājums, par kuru rakstīja Marca, izteikts pirms jaunā līguma parakstīšanas. “Tā nav taisnība. Tāda piedāvājuma nav bijis.”

Kā zināms, šobrīd Mesi līgumu ar “Barcelona” pagarinājis līdz 2021.gadam.

Jaunajā līgumā iestrādāta arī izpirkuma summa 700 miljoni eiro apmērā.

Saskaņā ar līguma nosacījumiem, 30 gadus vecais futbolists gadā (tīrajā algā) saņems 30 miljonus eiro. Pieskaitot klāt dažādus bonusus, Mesi saņems 43 miljonus eiro gadā, kas padara viņu par pasaulē vislabāk apmaksāto futbolistu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar