Gvardiola pārspējis Mourinju rekordu premjerlīgā

Peps Gvardiola, sportazinas.com
Peps Gvardiola | Foto: Mančestras "City"

Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “City” galvenais treneris uzstādījis čempionāta rekordu, visātrāk gūstot 100. uzvaru.

Lai sasniegtu šo atzīmi, speciālistam bija jāaizvada 134 spēles galvenā trenera amatā. Iepriekšējas sasniegums piederēja portugālim , kurš, būdams Londonas “Chelsea” treneris, izcīnīja 100 uzvaras 142 mačos.

Galvenā trenera amatā Gvardiola izcīnījis trīs čempionu titulus Spānijā ar “Barcelona”, vēl trīs – Vācijā ar Minhenes “Bayern”, ka arī divus – Anglijā ar “City”. Tāpat viņš ar “Barcelona” divas reizes triumfējis Čempionu līgā.

Iepriekš parādījās runas, ka pēc šīs sezonas 48 gadus vecais speciālists varētu pamest “City” un atgriezties Minhenē. “Futbolā viss var mainīties,” situāciju komentēja Gvardiolas aģents Hoseps Marija Orobits. “Viņš labi jūtas Mančestrā, bet trenera līgums ar “City” ir spēkā līdz 2021. gada 30. jūnijam. Par viņa nākotni ar mani sazinājušies tikai preses pārstāvji,” atklāja Orobits.

Ar 41 punktu 20 spēlēs Mančestras klubs ieņem trešo vietu premjerlīgā. No pirmajā pozīcijā esošās “Liverpool” komandu šķir 14 punkti, turklāt Liverpūles vienībai ir viena spēle rezerve.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par