Gvardiola: Tas nebija labākais sniegums, bet turpināsim cīnīties

30/01/2019 10:50

Jau vēstījām par Anglijas premjerlīgas granda Mančestras “City” negaidīto zaudējumu pret Ņūkastlas “United”. Pēc pārsteidzošās neveiksmes, “City” galvenais treneris Peps Gvardiola sarunā ar britu medijiem atzina, ka viņa vadītā komanda spēlēja neizteiksmīgi.

“Mēs sakām labi, guvām ātrus vārtus, taču mača turpinājumā mums neizdevās uzspiest savu spēles stilu. Mēs bijām lēni un mierīgi, mums pietrūka agresivitātes,” atzina Gvardiola.

Mančestras kluba treneris uzsver, ka komandai bijušas problēmas ar otro bumbu un tālo piespēļu iegūšanu.

Spāņu futbola eksperts skaidro: “Dažreiz ir labi, ja tiek gūti ātri vārti. Pret Ņūkāstlas klubu mums tas diemžēl nepalīdzēja. Uzskatu, ka tiesnesis nav vainojams tajā, ka mums netika ieskaitīti otrie vārti, ne jau tāpēc zaudējām.”

“Mums bija iespēja pietuvoties pirmajai vietai. Rīt “Liverpool” aizvadīs maču, bet mums vajadzēja uzvarēt spēli, ja vēlamies cīnīties par titulu,” Gvardiola komentēja situāciju turnīra tabulā.

“Ir grūti, ja piedalāmies vairākās sacensībās, taču tas nav attaisnojums zaudējumam. Mēs esam izanalizējuši savas kļūdas un turpināsim cīnīties tālāk. Futbols ir aizraujošs sporta veids,” cerību pauž “City” komandas vadītājs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 13:07

“Celtics” piedzīvo murgu – sezona beigusies vienam no līderiem

Vienam no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” vadošajiem spēlētājiem Džeilenam Braunam traumas dēļ sezona ir beigusies. Uzbrucējam konstatēts kreisās rokas plaukstas locītavas saišu plīsums. Šonedēļ basketbolistam tiks veikta…