Habiba menedžeris par cīņas vietu: Izskatām četrus-piecus variantus

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” () vieglā svara čempiona Habiba Nurmagomedova menedžeris Rizvans Magomedovs sarunā ar Krievijas mediju RBK atklājis, ka šobrīd notiek aktīvs darbs, lai cīņa pret Toniju Fergusonu notiktu paredzētajā datumā.

“Mums ir variants ar četrām-piecām valstīm, kur varētu aizvadīt cīņu. Neko sīkāk pagaidām atklāt nevaru. Sekojam situācijai, tā visu laiku mainās un šobrīd ir grūti kaut ko prognozēt,” teica Nurmagomedova pārstāvis.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ UFC saskarās ar grūtībām aizvadīt šo cīņu. Sākotnēji to bija plānots darīt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” mājas arēnā, taču tas, visticamāk, nebūs iespējams, jo šobrīd gandrīz visu valstu robežas ir slēgtas, tāpat ir spēkā apmeklētības ierobežojumi un īsti nav skaidrības, kad situācija varētu uzlaboties.

Šodien UFC “Twitter” kontā parādījās kārtējais atgādinājums par gaidāmo cīņu un parakstu “Četras nedēļas”. Joprojām netiek sniegta nekāda informācija par to, vai cīņa tiks pārcelta uz citu vietu, ka arī par to, vai tiks ierobežots līdzjutēju skaits.

Iepriekš UFC vadītājs Deins Vaits savā “Twitter” kontā publicēja afišu ar cīņas oktagonu uz Mēness virsmas. “Visiem sagatavoties,” uzrakstīja UFC vadītājs.

Pirms divām nedēļām Vaits bija pārliecināts, ka cīņa notiks, taču pieļāva iespēju, ka tā varētu tikt pārcelta uz citu vietu. “Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Savukārt amerikānis Fergesons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 mačos.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par