Habiba menedžeris par Makgregoru: Viņš joprojām ir tā pati prostitūta, kas meklē uzmanību

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: The Sun

“Ultimate Fighting Championship” () krievu cīkstoņa Habiba Nurmagomedova menedžeris Ali Abdel-Azizs paudis skarbu viedokli par skandalozā cīkstoņa Konora Makgregora lēmumu beigt savu profesionālo sportista karjeru.

“Aizvadi cīņu ar Toniju Fergusonu, dari kaut ko, esi aktīvs. Dodies oktagonā ar Horhe Masvidalu. Es vēlos redzēt tevi aktīvu,” Makgregoru mudina Abdel-Azizs. “Karjeras beigas? Viņš ir tā pati prostitūta, kurai vienkārši nepieciešama uzmanība.”

Jau ziņots, ka slavenais īru cīkstonis Makgregors sociālajā tīklā “Twitter” trešo reizi karjerā paziņojis par tās beigšanu. Tomēr UFC līdzjutēji skeptiski raugās uz šādu paziņojumu, apšaubot Makgregora nodomu autentiskumu, jo atlēts jau iepriekš divas reizes pavēstījis par karjeras beigām, taču allaž atgriezies cīņu arēnā.

2018.gada oktobrī krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica Makgregoru. Uzreiz pēc cīņas abi sportisti iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Tā bija pēdējā Makgregora cīņa pirms viņa otrā paziņojuma par karjeras beigšanu.

Pēc tam viņš atgriezās UFC apritē un šī gada janvārī pirmajā raundā tikai 40 sekunžu laikā uzveica Donaldu Seroni. Tā bija vienīgā cīņa pēc atgriešanās, bet tagad viņš atkal nolēmis pārtraukt karjeru.

Ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, UFC līdzjutējiem nav radusies 100% pārliecība, ka Makgregors tiešām noslēgs karjeru.

31 gadu vecais Makgregors savā MMA profesionālajā karjerā izcīnījis 22 uzvaras un cietis četrus zaudējumus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par