Habiba tēvs: Diazs grib ārpus rindas saņemt to, ko viņš ir pelnījis

Neits Diazs, sportazinas.com
Foto: Getty Images

Pazīstamā UFC cīkstoņa Habiba Nurmagomedova tēvs Abdulmanals savā “Instagram” profilā sniedza komentāru par incidentu ar viņa dēla un Neita Diaza piedalīšanos, kas norisinājās naktī uz 7. jūliju Lasvegasā UFC 239 turnīra laikā.

“Šis puisis grib ārpus rindas saņemt to, ko viņš ir pelnījis. Vairākas reizes mēs aicinājām viņu [Diazu] un Entoniju Petisu uz cīņu, taču ar abiem bija ļoti grūti vienoties. Bet UFC var dot Neitam tādu iespēju,” uzrakstīja Nurmagomedovs vecākais.

Jau vēstīts, ka Vegasas pasākuma laikā izcēlās konflikts starp Habibu un Diazu. Aculiecinieki ziņoja, ka Diazs piecēlās no savas vietas un devās pie Habiba un viņa komandas. Kautiņš nenotika, taču bez asas vārdu apmaiņas neiztika. Problēmsituācija tika atrisināta tikai ar pasākuma apsardzes palīdzību.

Tikmēr Nurmagomedova menedžeris Rizvans Magomedovs intervijā krievu medijam “Sport-Express” pastāstīja par konfliktu: “Diazs vienkārši gāja garām un kaut ko pateica. Habibs palūdza viņu pieiet tuvāk, bet Neits tikai kaut ko kliedza tālās distances.”

Nurmagomedovs turpina gatavoties cīņai pret Dastinu Porjē, kas tiks aizvadīta Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī. Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Tikmēr Diazs pēdējo reizi gāja oktagonā 2016. gadā. Plānots, ka šī gada augustā viņš atgriezīsies ar cīņu pret Petisu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par