Habiba un Fergusona cīņa oficiāli tiek atcelta

Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Tonijs Fergusons | Foto: MMA Fighting

Jauktās cīņu mākslas pasākums 249, ko producē “Ultimate Fighting Championship” (), ceturtdien kļuva par jaunāko sporta notikumu, kas jāatliek koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ.

UFC šo notikumu reklamēja vēl tikai dažas stundas pirms paziņojuma par tā atlikšanu. Ņemot vērā pasākuma atcelšanu, oficiāli ir skaidrs, ka nenotiks arī Habiba Nurmagomedova un Tonija Fergusona ilgi gaidītais duelis.

Šis bija piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku, kas atkal izgāzusies. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka nākamā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs UFC līmenī vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras, bet amerikānis Fergusons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 dueļos.

“Kamēr UFC bija pilnā gatavībā turpināt UFC 249, kabeļtelevīzija ESPN ir pieprasījusi pagaidām atlikt notikumu un tam sekojošās cīņas Covid-19 pandēmijas dēļ,” teikts UFC paziņojumā tās “Twitter” vietnē.

“UFC cer atsākt grafikā paredzēto notikumu norisi tiešajā ēterā pēc iespējas drīzāk,” “tviterī” izteikta cerība.

Uzņēmuma prezidents Dana Vaits šonedēļ bija teicis, ka cīņas līgums ir “parakstīts, un tā simtprocentīgi notiks tiešajā ēterā ESPN kaut kur uz Zemes”.

Slavenību ziņu vietne TMZ trešdien citēja Vaitu, sakot, ka viņš strādāja pie alternatīva plāna, lai pasākumu aizvadītu privātā salā.

Sākotnēji UFC 249, kurā bija paredzētas vairākas cīņas, bija jānotiek 18.aprīlī “Barclays Center” arēnā Ņujorkā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par