Habibs arī pēc uzvaras pār Porjē nav UFC labākais cīkstonis

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AP Photo/Seth Wenig

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) pēc “UFC 242” pasākuma Abū Dabī publicējusi jaunu reitingu, kurā viens no slavenākajiem cīkstoņiem joprojām ieņem otro pozīciju.

Organizācija veido reitingus katrā no astoņām svara kategorijām, bet ir arī viens kopējais rangs, kurā sportista svars netiek ņemts vērā. Pirmo pozīciju tajā saglabāja UFC zvaigzne . Marta sākumā 32 gadus vecais amerikānis nosargāja čempiona jostu vieglajos smagsvaros, gūstot panākumu pār Entoniju Smitu. Viņa bilance ir 25-1.

Tikmēr čempions vieglajā svara Habibs Nurmagomedovs palika otrajā vietā pat par spīti uzvarai pār Dastinu Porjē 7. septembrī. Krievijas pārstāvis izcīnīja 28. panākumu tikpat cīņās un tika pie sešiem miljoniem ASV dolāru (ap 5,46 miljoniem eiro).

Trešo pozīciju ieņem Henrijs Sehudo, kurš jūnija sākumā trīs raundu mačā izcīnīja jostu vieglākajā svarā, uzvarot Marlonu Moraešu ar tehnisko nokautu.

Nurmagomedova pretinieks Porjē piedzīvoja piecu vietu pozīciju un tagad ieņem 13. vietu. Tikmēr Konors Makregors pakāpās no 13. uz 11. vietu, lai gan pēdējo cīņu viņš aizvadīja 2018. gada oktobrī pret Habibu. Toreiz krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piespiestas diskvalifikācijas un naudas sodi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par