Habibs izsakās par Makgregora paziņojumu: Džungļos var būt tikai viens karalis

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs Foto: UFC

(“Ultimate Fighting Championship”) čempions vieglajā svarā mikroblogošanas vietnē twitter.com komentējis īra Konora Makgregora paziņojumu par karjeras noslēgšanu.

“Džungļos var būt tikai viens karalis,” paziņojis Habibs.

Savu pēdējo cīņu oktagonā Makgregors aizvadīja tieši pret Nurmagomedovu, kurš īru uzveica ceturtajā raundā, izmantojot ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”).

Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un 500 tūkstošu ASV dolāru sodu (441 tūkstosis eiro) un Dagestānas cīkstonis cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu dolāru (44 tūkstoši eiro) sodu.

Zīmīgi, ka Makgregors savu paziņojumu par karjeras noslēgšanu izdarīja vien pāris stundas pēc tam, kad UFC prezidents Dana Vaits paziņoja, ka īra atgriešanās oktagonā aizkavēsies, jo viņš gribējis piedalīties vakara galvenajā cīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par