Habibs: Konors grib revanšu? Parunāsim, kad viņš izcīnīs desmit uzvaras

08/11/2019 19:26

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs atklājis, kādi būtu nosacījumi, lai viņš piekristu aizvadīt revanša maču pret īru Konoru Makgregoru.

Jau ziņots, ka 2018. gada oktobrī Habibs ceturtajā raundā uzveica Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Makgregora nākamā cīņa norisināsies 2020. gada 18. janvārī Lasvegasā. Pats cīkstonis izteicās, ka viņš labprāt aizvadītu revanša cīņu pret Habibu jau tuvākajā laikā, uz ko Nurmagomedovs pagaidām raugās skeptiski. “Neredzu nekādu jēgu kaut ko atbildēt viņam. Es izdarīju visu, ko vajadzēja izdarīt, bet runāt vai atbildēt – tas nav mūsu stilā. Lai cīnītos par UFC jostu, es uzvarēju deviņās vai desmit cīņās. Ja viņš tiks pie panākumiem desmit mačos pēc kārtas, tad revanšs būtu iespējams,” atklāja Habibs.

Konors vairākkārt publiski atklājis, ka viņam patīk Krievija un kā viņš ir liels Vladimira Putina fans. Savukārt Habibam vairākkārt pārmetuši to, ka viņš nekad nebija redzēts oktagonā ar Krievijas karogu. “Atšķirībā no cilvēkiem ar karogiem, es neesmu izvarotājs un arī nesitu sirmgalvjus,” par neseniem incidentiem ar Konoru atgādinaja Habibs. “Neuzskatu, ka cilvēks nav patriots, ja viņš nenesa līdzi karogu,” viedokli pauda cīkstonis.

Tāpat Nurmagomedovs komentējis pārrunu gaitu par cīņu pret Toniju Fergusonu. “Man piedāvāja, lai mačs notiek 2020. gada martā Lasvegasā. Uzreiz atbildēju, ka tas ir iespējams tikai vienā gadījumā – ja Vegasa atvainosies par nepelnītu sodu un atgriezīs man naudu, kuru es biju spiests samaksāt. Tādi ir nosacījumi,” pastāstīja Nurmagomedovs.

Karjeras laikā 31 gadu vecais Habibs izcīnījis 28 uzvaras tikpat mačos. Savukārt 31 gadu vecais Konors cietis četras neveiksmes 25 cīņās. Pirms mača pret Habibu viņš 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā īrs guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

19/04/2021 15:05

“Dinamo” pagarina līgumus ar vairākiem spēlētājiem, tostarp veterānu Sotnieku

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus ar četriem hokejistiem – uzbrucējiem Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu, kā arī aizsargiem Kristapu Sotnieku un Kristapu Zīli. Jau ziņots, ka…