Habibs: Makgregors vienmēr būs otrais, viņš neko man nevar izdarīt

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” () zvaigzne  uzskata, ka viņš noteikti ir labāks cīkstonis nekā Konors Makgregors.

31 gadu vecais Habibs UFC cīkstoņa karjerā ir izcīnījis 28 uzvaras un vēl nekad nav izjutis zaudējumu rūgtumu. Viņš ir viens no izcilākajiem UFC sportistiem.

“Pirms pāris dienām Makgregors sociālajos tīklos ievietoja ziņojumu: “Hei, cilvēki, lūdzu, rūpējieties par savu ģimeni, esiet drošībā, palieciet mājās, valdība saka, ka jāpaliek mājās,” sacīja Nurmagomedovs. “Tas bija nesen. Tagad viņš runā: “Es esmu labā formā bla, bla, bla, es cīnīšos.” Tas ir nepatiesi. Man tas viss ir viltus. Es vienmēr esmu bijis patiess. Varbūt kādam patīk, varbūt kādam nepatīk, bet es esmu godīgs. Savukārt šis puisis izliekas.”

“Konors vienmēr būs otrais. Viņš neko man nevar izdarīt. Cīņās ar mani viņš ir pilnīga nulle,” par īru cīkstoni izteicās Habibs.

Jau ziņots, ka naktī uz 19. janvāri Makgregors pēc vairāk nekā gada pauzes atgriezās UFC apritē, īru cīkstonis pirmajā raundā ar tehnisko nokautu bija pārāks pār savu pretinieku Seroni, turklāt pretinieka nokautēšanai izrādījās nepieciešamas vien 40 sekundes.

Pēc panākuma Makgregors vairākkārt izrādījis velmi aizvadīt cīņu pret Nurmagomedovu, lai revanšētos par 2018. gada oktobrī piedzīvoto neveiksmi. Toreiz cīņas ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā.

Habibs gan vairākkārt uzsvēris, ka Konors nav revanša cienīgs un izvirzījis vairākus nosacījumus, kurus Makgregoram būtu jāizpilda, lai aizvadītu vēl vienu maču pret Krievijas sportistu.

Nurmagomedovs nākamo reizi dosies cīņā “UFC 249” pasākuma ietvaros 18. aprīlī pret Toniju Fergusonu. Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras.

Tikmēr Konors karjeras 26 mačos cietis četras neveiksmes.

Nurmagomedovs savu gaidāmo cīņu pret Toniju Fergusonu ir gatavs aizvadīt augustā, ja tas nebūs iespējams 18. aprīlī, kā bija paredzēts iepriekš.

Iepriekš izskanēja informācija, ka UFC meklē Fergusonam citu pretinieku, jo Habibam koronavīrusa Covid-19 ierobežojumu dēļ nav iespējas atlidot no Krievijas uz ASV. Nurmagomedovs šādu informāciju apstiprināja “Instagram” tiešraidē. Krievu atlēts atklāja, ka UFC viņam paziņojusi par cita pretinieka meklēšanu Fergusonam.

Oficiāli abu cīkstoņu duelis nav atcelts, taču tajā pašā laikā arī nav zināma cīņas norises vieta. Habibs neizslēdz iespēju, ka cīņa varētu nenotikt paredzētajā laikā, taču laikā no 23. aprīļa līdz 23. maijam viņam kā islāmticīgajam būs jāievēro ramadāns. Līdz ar to Nurmagomedovs būs gatavs cīnīties augustā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par