Habibs: Man vairs nav atlikušas daudz cīņas..

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Mania

Ultimate Fighting Championship () čempions vieglajā svarā atklājis, ka viņam profesionālajā karjerā vairs nav atlikušas daudz cīņas.

Jau ziņots, ka Nurmagomedovs gatavojas cīņai ar amerikāni Dastinu Porjē, kas norisināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

“Labs jautājums,” medijam “USA Today” savu potenciālo karjeras noslēgšanu komentēja krievu atlēts. “Vēl negrasos to darīt, bet neesmu arī jauns cīkstonis. Jau gadiem esmu bijis čempions un jau esmu aizstāvējis savu titulu. Šī būs mana otrā aizstāvēšana, bet man vairs nav atlikušas daudz cīņas, jo nevēlos cīnīties 40 gadu vecumā.”

“Pirms šī lēmuma pieņemšanas vēlos aprunāties ar savu tēvu, treneri, brāļiem un MMA kopienu,” turpināja Habibs. “Nevaru šādu lēmumu pieņemt viens pats, taču šobrīd koncentrējos gaidāmajai cīņai, jo manī iekšā ir pārāk daudz uguns.”

Habibam cīņa pret Porjē būs pirmā kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs saņēma aizliegumu deviņus mēnešu piedalīties cīņās, kā arī šķīrās no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Jau ziņots, ka par gaidāmo cīņu pret Dastinu Porjē Habibs nopelnīs vairāk nekā viņš saņēma pēc 2018. gada oktobrī uzvarētas cīņas pret Konoru Makgregoru, atklāja sportista menedžeris Rizvans Magomedovs. Vairāku mediju rīcībā esošā informācija liecina, ka Habiba honorārs par iepriekšējo cīņu bija divi miljoni ASV dolāru (ap 1,8 miljoniem eiro)

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par