Habibs: Neesmu tālu no karjeras beigām

Habibs Nurmogomedovs, sportazinas.com
Foto: AP Photo/Las Vegas Sun/Steve Marcus

cīkstonis atzinis, ka cīņa pret Īrijas pārstāvi Konoru Makgergoru bijusi pati svarīgākā viņa karjerā, neskatoties uz nekārtībām, kuras izcēlās pēc dueļa.

“Nenoliedzami, tā bija mana dzīves un karjeras svarīgākā cīņa,” sarunā ar “Sport Express” stāsta 30 gadus vecais Nurmagomedovs. “Tā bija pati skaļākā un vēsturiskākā cīņa. Visi iespējamie UFC rekordi tika pārsisti. Cīņa man bija ļoti vajadzīga karjerā.”

“Vai cīņu varētu nosaukt par spilgtāku, ja man būtu izdevies “Ērgļa lēciens”? Sanāca kā sanāca. Protams, varēja sanākt labāk. Piemeram, ar to sitienu, ar kuru aizsūtīju viņu nokdaunā, varēju vispār viņu izslēgt.”

“Bet no otras puses, tad cilvēki varētu runāt, ka sitiens bija veiksme, bet tas, ka es liku viņam padoties, runā par daudz ko.”

Kā zināms, Habiba nākamā cīņa paredzēta Abu Dabī 7.septembrī pret amerikāni Dastinu Porjē. Habibs ir vieglā svara kategorijas čempionjostas turētājs, kamēr Porjē ir pagaidu čempions.

“Jūtos normāli, katru dienu trenējos divas rezes, pa četrām stundām. Četras reizes nedēļā aizvadu sparinga mačus, pietiekami smagus. 5.jūlijā būs preses konference, tur būs daudz cilvēku – UFC čempioni, visiem būs cīņas. No turienes stundu jālido uz Kaliforniju, tur turpināsim gatavoties cīņai. Septiņas nedēļas Amerikā, divas – trīs Emirātos, lai varētu atklimatizēties,” gatavošanos ieskicēja Habibs.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Habibs arī pavēstīja, ka savā karjerā vēl vēlas aizvadīt pāris cīņas: “Mana karjera nav iesākuma fāzē. Neesmu tālu no karjeras beigām. Paris cīņas vēl vajag aizvadīt. Vēl jūtu, ka manī deg uguns. Vēlos cīnities ar labākajiem pasaulē. Karjeras beigas šobrīd nav apspriežamas, man priekšā cīņa. Ko darīt pēc karjeras beigām? Bizness, politika vai trenera darbs? Vēlētos vienkārši atpūsties no cilvēkiem, ja izdosies.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par