Habibs: Nekas nav mainījies – aizstāvēšu titulu

Habibs Nurmogomedovs, sportazinas.com
Foto: AP Photo/Las Vegas Sun/Steve Marcus

Aizvadītajā naktī Lasvegasā norisinājās UFC cīņu turnīra organizēta preses konference, kura piedālījās gaidāmo lielo cīņu varoņi: jau drīzumā UFC aizvadīs vairākas čempionu cīņas.

Centrālais notikums bija Krievijas pārstāvja Habiba Nurmogomedova un amerikāņa Dastina Porjē cīņas prezentācija. Kā zināms, abi cīkstoņi oktagona dosies Abu Dabī 7.septembrī.  Habibs ir vieglā svara kategorijas čempionjostas turētājs, kamēr Porjē ir pagaidu čempions.

“Vai atcerieties, ko izdarīju “T-Mobile” arēnā Lasvegasā pirms gada?” preses konferencē jautāja Habibs, norādot uz iepriekšēja gada uzvarēto cīņu pret Īrijas pārstāvi Konoru Makgregoru.

“Nekas nav mainījies. Tad es aizstāvēju titulu, arī tagad josta tiks aizsargāta. Dastins ir atzīstams cīnītājs, bet biju domājis, ka Makss Halovejs viņu uzvarēs, bet Porjē pārsteidza. Viņš ir labs boksa elementos, kā arī viņam labi strādā kājas. Dastins ir pieredzējis cīkstonis.”

“Tomēr visas iepriekšējās cīņas Porjē aizvadīja pret cīkstoņiem, kuri tikai sit: neviens neizrādīja viņam konkurenci cīņā uz dēļiem. Bet es to varu: viņam tā būs ļoti smaga cīņu. Plānoju nepārtraukti izdarīt spiedienu. Mēs cienam viens otru, bet mans darbs sākas tad, kad mēs nonāksim krātiņa. Pārejais ir mazsvarīgs,” gaidāmo cīņu komentēja 30 gadus vecais Habibs.

“Man nepieciešama pārliecība un spiediens, tad viss būs lieliski,” sacīja Porjē. “Dēļ šīs cīņas esmu strādājis daudzus gadus, plānoju šo notikumu padarīt neaizmirstamu. Es šokēšu visu pasauli un sadošu Habibam.”

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par