Habibs netic, ka Makgregors atgriezīsies iepriekšējā līmenī: Šim puisim karjera ir beigusies

14/07/2021 11:47
Nokopēts
Habibs Nurmagomedovs un Konors Makgregors

Krievijas jauktās cīņas mākslas (MMA) zvaigzne Habibs Nurmagomedovs (29-0) ir pārliecināts, ka īrs Konors Makgregors (22-6) vairs nekad nespēs atgriezties iepriekšējā līmenī, ņemot vērā viņa nesen gūto kājas lūzumu.

Jau ziņots, ka Makgregors aizvadītajā nedēļas nogalē “Ultimate Fighting Championship” (UFC) ietvaros cīņā pret amerikāni Dastinu Porjē (28-6) salauza kāju un automātiski piedzīvoja zaudējumu. Līdz ar to Makgregoram tagad ir trīs zaudējumi pēdējās četrās cīņās.

Tā bija trešā cīņa starp Magregoru un Porjē. “Viņam jau otrajā duelī bija iespēja, taču Makgregors to neizmantoja,” sarunā ar ESPN sacīja Nurmagomedovs. “Manuprāt, ja viņi abi cīnītos vēl 100 reizes, Dastins uzvarētu visās cīņās.”

Lai arī Nurmagomedovs savā MMA karjerā ne reizi nepiedzīvoja zaudējumus, Makgregors pauda pārliecību, ka krievu atlēts “neko nav izdarījis” šajā sportā. Habibs gan par šādām replikām daudz nesatraucas: “Kā jau Dastins teica, tā ir tikai skaņa no viņa mutes. Pirms pāris mēnešiem mēs redzējām, cik viņš ir miermīlīgs, tāpēc domāju, ka šīs replikas nebija īstas. Domāju, ka tāpēc viņa “trashtalk” pilnībā neietekmēja Porjē.”

“Šī runāšana bija liela kļūda,” uzskta Habibs. “Viņš zaudēja ļoti daudz enerģijas, cenšoties palīst zem Porjē ādas. Kādēļ ir tik ļoti jāfokusējas uz pretinieku? Vienkārši koncentrējies uz savu sniegumu.”

Nurmagomedovs uzskata, ka Makgregors vairs nebūs tādā līmenī kā iepriekš. “Ar veselu kāju, jā, viņš atgrieztos tādā pašā līmenī, bet ar lūzumu viņš nekad nespēs izpildīt tādus sitienus kā agrāk. Es tam neticu. Viņš jau ir solīdā vecumā [32 gadi] un, ņemot vērā to, kas noticis ar viņa prātu un kājām, šim puisim karjera ir beigusies, taču viņš var būt noderīgs [UFC] reklāmai.”

“Ja viņš vēlas atgriezties, labi, dodiet viņam iespēju vēlreiz cīnīties ar Porjē un izcīnīt uzvaru,” uzskata Habibs. “Domāju, ka UFC viņam nokārtos cīņu varbūt ar Neitu Diazu, bet jebkurā gadījumā pret abiem šiem sportistiem Makgregors zaudētu.”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām