Habibs netic, ka varētu aizvadīt UFC cīņu Krievijā: Tur es varētu cīnīties tikai uz ielām…

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () zvaigzne atmetis cerību, ka kādu dienu viņš varētu aizvadīt cīņu savā dzimtenē Krievijā.

31 gadu vecais Habibs UFC cīkstoņa karjerā ir izcīnījis 28 uzvaras un vēl nekad nav izjutis zaudējuma rūgtumu. Viņš ir viens no izcilākajiem UFC sportistiem.

“Es šādai iespējai ticu arvien mazāk un mazāk,” medijam “Sport-Express” sacīja Nurmagomedovs, kurš ar ironiju piebilda, ka Krievijā cīņas varētu aizvadīt tikai uz ielām. “Mana nākamā cīņa būs Ziemeļamerikā un viņi [UFC organizatori] vēlas, lai tas tā būtu. Tur viņi var nopelnīt vairāk naudas.”

“UFC cīņu organizēšana gan nav manā kompetencē,” noteica Habibs. “Ja man jautātu, vai vēlos cīnīties Krievijā, protams, ka atbildētu apstiprinoši – vēlētos gan aizvadīt treniņnometni, gan cīņu šajā valstī. Tomēr es arvien mazāk ticu, ka tas varētu piepildīties.”

Nurmagomedovs pēdējo cīņu aizvadīja 7. septembrī 2019. gadā, kad viņš trešajā raundā pārspēja Dastinu Porjē, bet iepriekš 2018. gada 6. oktobrī viņš uzveica slaveno Konoru Makgregoru, kurš šobrīd ir atgriezies UFC apritē.

Sagaidāms, ka nākamo cīņu Habibs aizvadīs “UFC 249” pasākuma ietvaros pret Toniju Fergusonu. Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā viņa UFC cīkstoņa karjerā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par