Habibs paliks bešā? UFC meklējot Fergusonam jaunu pretinieku

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AP/Mahmoud Khaled

“Ultimate Fighting Championship” () uzsākusi meklēt jaunu pretinieku Tonijam Fergusonam, sociālajā tīklā “Instagram” pavēstījis viņa sākotnējais pretinieks .

Habibs šādu informāciju apstiprināja “Instagram” tiešraidē. Krievu atlēts šobrīd atrodas dzimtenē un nevar pamest valsti, jo ir slēgtas robežas. Viņš atklāja, ka UFC paziņojusi Nurmagomedovam par cita pretinieka meklēšanu Fergusonam, jo cīņas norise ar abu sportistu dalību ir apdraudēta.

Jau ziņots, ka, neskatoties uz koronavīrusa Covid-19 pandēmiju, šo pasākumu plāno organizēt, taču aiz slēgtām durvīm. Proti, cīņu 18. aprīlī klātienē nevarēs apmeklēt skatītāji, ko jau iepriekš apstiprināja organizācijas prezidents Dana Vaits. Viņš gan cīņas lokācijas vietu nav atklājis.

pandēmijas dēļ saskārusies ar grūtībām aizvadīt šo cīņu. Sākotnēji to bija plānots darīt Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” mājas arēnā, taču tas nebūs iespējams, jo šobrīd gandrīz visu valstu robežas ir slēgtas, tāpat ir spēkā apmeklētības ierobežojumi un īsti nav skaidrības, kad situācija varētu uzlaboties.

Marta sākumā Vaits bija pārliecināts, ka cīņa notiks, savu nostāju nemainot arī vēlāk. “Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam.

Jaunākā informācija no Vaita liecina, ka UFC atcels nākamos trīs pasākumus, taču Habiba un Fergusona cīņa nav to skaitā. Tomēr Nurmagomedova paustā informācija nozīmē to, ka duelis varētu notikt bez viņa, un Fergusonam pretī varētu stāties cits pretinieks.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku, kas atkal varētu izgāzties. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs UFC līmenī vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras, bet amerikānis Fergusons karjeras laikā ticis pie 26 panākumiem 29 dueļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par