Habibs par iespaidīgu summu pārdod Porjē cīņas kreklu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Junkie

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempions pārdeva sava sāncenša cīņas kreklu, nopelnot 100 tūkstošus ASV dolāru (ap 90,8 tūkstošiem eiro). Visa nauda tiks ziedota labdarībai.

Jau ziņots, ka 7. septembrī Nurmagomedovs saglabāja UFC čempiona titulu vieglajā svarā, svinot uzvaru pār Porjē trešajā raundā. Uzreiz pēc cīņas abi sportisti apmainījās krekliem un Habibs apsolīja, ka viņš ar savu popularitāti spēs pārdot šo suvenīru par lielu naudu.

Pirms dažām dienām sportista tēvs Abdulmanaps Nurmagomedovs atklāja, ka kreklam ātri atradies jauns īpašnieks. Darījuma detaļas netika atklātas, taču “krekls izrādījās ļoti dārgs,” atzina tēvs.

Pats Porjē apstiprinājis informāciju, ka arī precizējis summu – 100 tūkstoši dolāru. Visa nauda tiks ziedota Dastina labdarības fondam “The Good Fight Foundation” un novirzīta ūdens aku celtniecībai, lai atjaunotu ūdens apgādi bērnunamam un skolai Ugandā.

Jau vēstīts, ka par cīņu pret Porjē Nurmagomedovs nopelnīja sešus miljonus dolāru (ap 5,45 miljoniem eiro). Habiba UFC karjera joprojām ir perfekta – 28 cīņās tikpat uzvaras, kamēr Porjē 25 uzvarām pievienojis sesto zaudējumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par