Habibs par Makgregora neveiksmi: Tā notiek, kad sparingo ar maziem bērniem tālu no realitātes

24/01/2021 10:32

Karjeru noslēgušais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis Habibs Nurmagomedovs skarbi kritizējis Konora Makgregora sniegumu cīņā pret Dastinu Porjē.

Jau ziņots, ka šorīt amerikānis Porjē divu raundu cīņā ar nokautu pieveica īru Makgregoru, revanšējoties par 2014. gadā piedzīvoto zaudējumu.

“Lūk, kas notiek, kad tu nomaini komandu, aizej no sparinga partneriem, kuri tevi uztaisīja par čempionu, un sparingo ar maziem bērniem tālu no realitātes,” uzrakstīja Nurmagomedovs savā “Twitter” kontā.

Makgregors atbildi parādā nepalika, ziņo “BT Sport”. “Neesmu mainījis savu komandu. Viņa izteicieni parāda cilvēka raksturu, kas slēpjas aiz maskas. Ja Habibs vēlas rakstīt kaut ko necienīgu, tad lai atgriežas. Ja viņš gatavs atgriezties, lai to dara, esmu gatavs pret viņu cīnīties,” teica īrs.

Iepriekš vēstīts, ka 2020. gada oktobrī Nurmagomedovs pēc 29. uzvaras tikpat cīņās paziņoja par karjeras beigām. Tiesa, pēdējā laikā parādījušas indikācijas, ka Krievijas pārstāvis varētu atgriezties.

Pieslēgties

Dienas fokusā

06/03/2021 22:41

Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret “Flyers” (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:3 pārspēja Filadelfijas “Flyers”, revanšējoties par iepriekšējā spēlē piedzīvoto zaudējumu. Latvietis laukumā bija 19 minūtes un 14 sekundes, kas…