Habibs par Makgregoru: Viņš neatgriezīsies stiprāks un nekad vairs nenokļūs virsotnē

20/02/2021 17:23
Nokopēts
Habibs Nurmagomedovs, Konors Makgregors, www.sportazinas.com

Karjeru noslēgušais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) nepārspētais čempions vieglajā svara kategorijā Habibs Nurmagomedovs (29-0) skeptiski raugās uz īru cīkstoņa Konora Makgregora izredzēm atgriezties karjeras virsotnē pēc janvārī piedzīvotā zaudējuma cīņā ar Dastinu Porjē.

Jau ziņots, ka šī gada janvārī Porjē (27-6) otrajā raundā nokautēja Makgregoru (22-5), sagādājot īram karjeras piekto zaudējumu. Abiem cīkstoņiem tas bija otrais savstarpējais mačs, jo 2014. gadā Makgregors pārspēja Porjē jau pirmajā raundā.

“Konors neatgriezīsies stiprāks. Nekad,” viedokli pauda Nurmagomedovs. “Cīkstonim nekad nav divu karjeras virsotņu.”

“Komandai gan tādas var būt vairākas. Madrides “Real” sasnieda maksimumu 2000., 2015., 2016., 2017., 2018. un 2014.gadā, kad daudz uzvarēja,” stāstīja nepārspētais cīkstonis. “Jo tā ir komanda – spēlētāji tur mainās. Taču, kad runājam par mums, viens cilvēks, bokseris, sportists, vai MMA cīkstonis, nekad nebūs virsotnē divreiz.”

Makgregors nevarēs aizvadīt cīņas turpmāko sešu mēnešu laikā, jo nesenajā duelī pret Dastinu Porjē guvis kājas traumu un aizliegums ir saistīts ar medicīniskiem iemesliem. Cīkstonis guvis labā apakšstilba kaulu savainojumu.

Nurmagomedovs 2020.gada oktobrī pēc 29. uzvaras tikpat cīņās paziņoja par karjeras beigām un pagaidām nedomā par atgriešanos UFC. Krievu cīkstonis uzveica Makgregoru 2018. gada oktobrī, bet ar Porjē tika galā 2019. gada septembrī.

Savukārt Makgregoram duelis pret Porjē bija kārtējā atgriešanās cīņa. Iepriekš Konors atgriezās MMA 2020.gada janvārī “MMA UFC 246” cīņu šovā, kur viņam bija nepieciešamas tikai 40 sekundes, lai ar tehnisko nokautu pirmajā raundā svinētu uzvaru pār amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām