Habibs par revanša cīņu pret Makgregoru: Viņam tā ir jānopelna

Habibs Nurmagomedovs, Konors Makgregors, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs (pa labi) | Foto: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Pazīstamā MMA cīkstoņa Habiba Nurmagomedova (27-0) pretinieks nākamajā cīņā “Ultimate Fighting Championship” () ietvaros būs amerikānis Dastins Porjē (25-5), bet interese par iespējamo revanšu ar īru cīkstoni Konoru Makgregoru nav mazinājusies.

“Ja viņš to vēlas – viņam revanša cīņa ir jānopelna,” preses konferencē sacīja Habibs. “Šādai cīņai noteikti ir jānotiek, bet šobrīd es pavisam noteikti to nevēlos. Ja viņš to vēlas, tad lai pierāda sevi.”

“Šobrīd ne tikai Deina Vaits (UFC prezidents – red.) pieņem lēmumus,” turpināja 30 gadus vecais cīkstonis. “Esmu čempions, un viņiem ir man jāpieskaņojas. Šobrīd dienas kārtībā ir cīņas ar Dastinu Porjē un Toniju Fergusonu.”

Jau ziņots, ka Habibs un Porjē noskaidros čempionu vieglā svara kategorijā Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Savukārt Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan viņš kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par