Habibs par savu audzēkni pirms “UFC 280”: Viņam vajadzētu “pārbraukt pāri” Oliveiram

13/10/2022 17:56
Nokopēts
Habibs Nurmagomedovs un Islams Mahačevs

Kādreizējais jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis un tagadējais treneris Habibs Nurmagomedovs (29-0) pirms gaidāmā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 280. cīņu šova atzinis, ka ir pilnībā pārliecināts par sava audzēkņa Islama Mahačeva (22-1) uzvaru pār brazīlieti Čārlzu Oliveiru (33-8).

Nākamajā nedēļas nogalē paredzētais duelis starp Mahačevu un Oliveiru ir viena no gada, iespējams, gaidītākajām cīņām. Šī būs lielā iespēja Mahačevam, kuru daudzi nosauca par nākamo vieglā svara čempionu, kad Nurmagomedovs 2020. gadā beidza karjeru, sevi pierādīt. Savu viedokli arī izteicis Habibs , norādot, ka paredz sava audzēkņa dominanci “būrī”.

“Es domāju, ka Islams ir prasmīgāks par Oliveiru,” sacīja Nurmagomedovs. “Otrkārt, lielu lomu spēlēs viņa pieredze kā amatieru cīnītājam. Turklāt viņš ir savā karjeras virsotnē. Islamam nav 23, 26 vai 27 gadi – viņam ir 31 gads. Tas ir labākais laiks jebkuram sportistam. Tas ir laiks, kad garīgajam un fiziskajam stāvoklim vajadzētu būt sinerģijā. Dažreiz mentāli tu vari justies izcili, bet fiziskā kondīcija pasliktinās.”

“Es domāju, ka Islams kopumā ir labāks. Protams, pastāv daži riska faktori, ar kuriem  mēs strādājam, jo Islamam jābūt uzmanīgam. Izņemot to, Islamam vajadzētu “pārbraukt pāri” Oliveiram,” pārliecināts savā audzēknī ir Habibs.

Nurmagomedovs nav vienīgais, kurš domā, ka Mahačevs triumfēs – arī bukmeikeru prognozēs krievu cīkstonis tiek uzskatīts kā favorīts. Taču, lai gan Habibs uzskata, ka Mahačevam ar Oliveiru nevajadzētu būt grūtībām, tas nenozīmē, ka viņi kādreizējo vieglā svara kategorijas čempionu nenovērtēs.

“Islamam tomēr gaidāma titula cīņa ar UFC otro labāko “pound-for-pound” [UFC rangs, neatkarīgi no svara kategorijas – aut.] cīkstoni,” sacīja Nurmagomedovs. “Tas ir viņa dzīves mērķis. Tikai muļķis var domāt par nākotni. Nav iemesla no tagadējās situācijas novērsties.”

“UFC 280” notiks sestdien, 22. oktobrī “Etihad” arēnā Abū Dabī.

 

TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
1.5
5
4.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām