Habibs par savu nākotni izlems pēc nākamās nedēļas cīņām

16/01/2021 22:59

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions vieglajā svarā Habibs Nurmagomedovs par iespējamo karjeras atsākšanos lems pēc 23. janvāra cīņām “UFC 257” ietvaros starp Konoru Makgregoru (22-4) un Dastinu Porjē (26-6), kā arī Denu Hukeru (20-9) un Maiklu Čendleru (21-5), paziņojis UFC vadītājs Dana Vaits.

Vaits citēja Habiba teikto: “Nākamās nedēļas nogalē ir divas cīņas – Konors pret Porjē un Hukers pret Čendleru. Lai viņi mani iespaido un pārsteidz. Ļaujiet viņiem parādīt kaut ko īpašu, lai es vēlētos atgriezties, tad es arī izdomāšu.”

“Ja šajās divās gaidāmajās cīņās puiši parādīs kaut ko īpašu, tad Habibs atgriezīsies un cīnīsies pret to, kurš ir atstājis vēlamo iespaidu. Tagad Habibs ir labākais pasaulē, kā arī viņa pēdējā cīņa bija labākā karjerā. Viņam vajadzīgs neliels laiks apdomai, ja nākamās nedēļas cīņas būs tik labas, kā es domāju, tad mēs viņu atkal redzēsim darbībā,” izteicās Vaits.

Jau ziņots, 2020. gada 24. oktobrī Habibs svinēja 29. uzvaru tikpat karjeras mačos, cīņā par čempiona jostu vieglajā svarā pārspējot Džastinu Geidži. Uzreiz pēc mača Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš liek punktu savām gaitām un oktagonā vairs nedosies. Tiesa, vēlāk UFC vadītājs Vaits pauda pārliecīnu, ka Habibs varētu atgriezties, lai aizvadītu 30. cīņu.

Porjē 23. janvārī Abū Dabī aizvadīs dueli pret Makgregoru, kuram tā būs kārtējā atgriešanās cīņa. Tāpat šī būs “atbildes cīņa” abu duelim “UFC 178” cīņu šovā 2014.gadā, kur panākumu guva Makgregors. “Man patīk Dastins. Domāju, ka viņš ir labs cīkstonis,” atzinis Makgregors. “Pat, ja viņš ir lielisks cīkstonis viņš tāpat ir līmeni zem manis. Es nokautēšu viņu 60 sekunžu laikā.”

Savu iepriekšējo cīņu Makgregors aizvadīja 2020. gada janvārī “UFC 246” cīņu šovā, kad viņš 40 sekunžu laikā ar tehnisko nokautu pirmajā raundā svinēja uzvaru pār amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…