Habibs paziņo, kad un pret ko gaidāma viņa nākamā cīņa

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

UFC čempions vieglajā svārā pavēstījis, kurš būs viņa nākamais pretinieks.

Habibs sarunā ar Krievijas mediju “Match TV” atklājis, ka viņa nākamās cīņas provizoriskais datums ir šī gada 7.septembris, bet sāncensis būs Maksa Haloveja un Dastina Porjē dueļa uzvarētājs.

“Strādājam pie nākamās cīņas. Par 80 procentiem varu pateikt, ka tā notiks 7.septembrī. Šobrīd nekas vēl nav apstiprināts, bet notiek pārrunas. Pats galvenais šobrīd – sagaidīt 14.aprīlī. Tad uzzināsim pagaidu čempionu un varēsim domāt tālāk,” ieskicēja cīkstonis.

“Cīnīšos ar Haloveja – Porjē pāra uzvarētāju. Vai par nākamo pretinieku var kļūt Fergusons vai Makgregors? Nevarētu teikt, ka UFC beiži maina savu pozīciju – ticu tam, ko viņi saka,” turpinaja Habibs. “Neuztraucos par pretiniekiem. Man jābūt gatavam uz 100 procentiem, bet pārējam nav nozīmes.”

Tāpat dagestānis norādīja, ka nākotnē vēlas oktagonā tikties ar Toniju Fergusonu un Maksu Holoveju, ja viņš uzvarēs Porjē. “Trešā vārdu nenosaukšu. Līdz tam var paradīties arī citi cīkstoņi, kuri izcīna 7-8 uzvaras pēc kartas, kļūstot par pretendentiem uz cīņu. Mūsu svara kategorijā ir daudz spēcīgu cīkstoņu.”

Cīņa starp Haloveju un Porjē norisināsies UFC 236 ietvaros ASV pilsētā Atlantā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par