Habibs: Pirms 10 gadiem es Konoru atrastu pats un visu atrisinātu tā, ka neviens par to neuzzina

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

(“Ultimate Fighting Championship”) vieglā svara čempions  intervijā “Sport-Express” kārtējo reizi nievājoši izteicies par Konoru Makgregoru.

“Jau kopš 2016. gada viņš nav uzvarējis nevienā cīņā, bet klāt jau ir 2019. Ja vēl par šo laiku, kamēr viņš nevienu nav pieveicis, viņš sociālajos tīklos pastāvīgi nerakstītu muļķības, visi par viņu būtu aizmirsuši. Viņš vienkārši vēlas, lai par viņu neaizmirstu. Es to saprotu, bet daudzi gan nē,” sacīja Habibs.

Atgādināsim, ka iepriekš Makgregors 2018. gada oktobrī ceturtajā raundā piekāpās Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem 10. raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu, kļūdams par UFC čempionu divās svara kategorijās.

“Viņš ir audzis citos apstākļos, kur pieņemts, ka par vārdiem nav jāatbild. Ja viņš ko pasaka, tas vēl neko nenozīmē. Savukārt mēs esam auguši tā – ja reiz ko saki, tev par to ir jāatbild,” turpināja dagestānietis.

Tāpat Nurmagomedovs izteicās: “Viss, ko viņš publiski raidījis manā virzienā, sākot jau ar uzbrukumu autobusam Ņujorkā, turpinot ar pārējo – 10 gadus atpakaļ es pats viņu atrastu un atrisinātu šo jautājumu tā, ka neviens par to neuzzinātu. Ja man būtu teikšana, es jau sen personīgi visu būtu atrisinājis.”

Nurmagomedovam nākamā cīņa paredzēta septembrī ar Dastinu Porjē. Arī šajā sakarā viņš izteicis savas domas: “Vienīgais, kas mani šajā cīņā uzrunā, ir jaunā josta. Protams, nedrīkstu arī nenovērtēt pretinieku.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par