Habibs: Makgregors oktobrī lūdza, lai nenogalinu viņu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

UFC čempions vieglajā svarā (27-0) vakardienas preses konferencē pirms cīņas pret Dastinu Porjē (25-5) veltīja skarbus vārdus savam pēdējām pretiniekam Konoram Makgregoram.

“Nenožēloju ne par ko, kas notika pēc cīņas pret Konoru. Izdarītu to pašu arī tad, ja šāda situācija atkārtotos vēl 100 reizes”, teica Habibs.

„Revanšs? Viņam ir viena uzvara trīs gadu laikā, un oktobrī viņš lūdza nenogalināt viņu. Mēs domājam par Toniju Fergusonu, mūs interesē cilvēki ar uzvaru sēriju, nevis tie, kuri trīs gadu laikā neko nav uzvarējuši. Mēs domājam par svarīgām lietām, piemēram, gaidāmo cīņu pret Porjē”, cīkstoni citē krievu medijs „Sport-Express”.

Iepriekš UFC prezidents Dana Vaits atklāja, ka Makgregors, kurš iepriekš paziņoja par karjeras beigām, vēlas revanša maču ar Nurmagomedovu.

Cīņa starp Nurmagomedovu un Porjē tiks aizvadīta Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā došanas oktagonā kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par