Habibs: Serone un Makgregors ir otrā līga, man tas nav interesanti

Habibs Nurmogomedovs, sportazinas.com
Foto: AP Photo/Las Vegas Sun/Steve Marcus

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempions atklāja, ka viņu neinteresē cīņas iznākums starp Donaldu Seroni un Konoru Makgregoru, vēsta “Blood and Sweet”.

Jau ziņots, ka 2020. gada 18. janvārī ASV pilsētā Lasvegasā norisināsies mačs starp Seroni un Makgregoru. Īru cīkstonim tā būs pirmā parādīšanās oktagonā pēc 2018. gada oktobra, kad Konors zaudēja Habibam. Savukārt 36 gadus vecais Serone 14. septembrī piedalījās “UFC Fight Night” pasākumā, kurā viņš atzina Džastina Geidži pārākumu.

Tikmēr Habibs 18. aprīlī aizvadīs cīņu pret amerikāni Toniju Fergusonu. Iepriekš izskanēja informācija, ka, gadījumā, ja Habibs un Konors izcīnīs uzvaras, tad Makgregoram tiks dota iespēja aizvadīt revanšu cīņu pret Habibu. Taču Nurmagomedovs skeptiski raugās uz šo ideju.

“Šķiet, ka Serone piedzīvojis septiņus vai astoņus zaudējumus (patiesībā sešus, sportazinas.com) iepriekšējās desmit cīņās. Konors jau četrus gadus nespēj uzvarēt. Tā ir otrā līga. Man nav interesanti, kurš uzvarēs, vienkārši vienalga,” atklāja cīkstonis. “Mani izbrīna Danas [Vaita, UFC prezidenta] vārdi, ka Makgregors saņems revanša iespēju, ja mēs abi uzvarēsim. Par savu nākamo cīņu lēmumu pieņemšu es. Konoram vajadzētu nomest svaru un izcīnīt desmit uzvaras pēc kārtas, kā to izdarīju es. Tad domāsim par revanšu. Kamēr viņš uzvar otrās šķiras cīkstoņus, kuri zaudē septiņus mačus no desmit, nekas nenotiks,” teica Habibs.

Jau ziņots, ka 7. septembrī Habibs nosargāja čempiona jostu, trīs raundu cīņā piespiežot Dastinu Porjē padoties pēc žņaugšanas paņēmiena. Krievijas pārstāvim tā bija 28. uzvara tikpat mačos. Zināms, ka par šo cīņu Habibs nopelnīja sešus miljonus ASV dolāru (ap 5,4 miljoniem eiro).

2018. gada 7. oktobrī Konors piedzīvoja sāpīgu neveiksmi pret Krievijas slavenāko UFC cīkstoni Nurmagomedovu. Ilgi gaidītajā duelī ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piešķirti naudas sodi un diskvalifikācijas.

Habibs filozofē: Neesmu saticis nevienu veiksmīgu cilvēku, kurš gulētu līdz dienas vidum

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par