Habibs tuvākajā laikā tiksies ar UFC vadītāju

Dana Vaits un Habibs Nurmagomedovs
Dana Vaits un Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

Bijušais “Ultimate Fightning Championship” () cīkstonis  tuvākajā laikā dosies uz Lasvegasu, kur tiksies ar UFC vadītāju Danu Vaitu, ziņo “USA Sports Today”.

Jau ziņots, ka naktī uz 25. oktobri cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Džastinu Geidži (22-3). Uzreiz pēc cīņas Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš oktagonā vairs nedosies.

UFC prezidents Vaits sākumā uzskatīja, ka Habiba karjera ir noslēgusies, bet tikai dažas dienas vēlāk viņš mainīja savu nostāju. Kopš tā notika, Vaits konsekventi apgalvoja, ka Habibs vēl nav pabeidzis cīnīties.

“Viss, ko mēs šajā brīdī varam pateikt, ir tas, ka paredzams, ka Nurmagomedovs drīz ieradīsies Lasvegasā, lai tiktos ar Vaitu. Par ko viņi runās? Varbūt beidzot mēs to uzzināsim,” raksta “USA Sports Today”.

Jau vēstīts, ka jūlija sākumā Habiba tēvs Abdulmanaps Nurmagomedovs mira no koronavīrusa Covid-19 izraisītajām sekām. Pēc cīņas pret Geidži pats sportists kā karjeras beigu iemeslu minēja, ka māte nevēlas, lai viņš cīnītos bez tēva.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par