Vaits: Habibs un Fergusons cīnīsies bez skatītāju klātbūtnes

24/03/2020 20:57

“Ultimate Fighting Championship” () vieglā svara čempiona Habiba Nurmagomedova un Tonija Fergusona cīņa notiks bez skatītāju klātbūtnes, žurnālistam Kevinam Jolem paziņojis organizācijas prezidents Dana Vaits.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ UFC saskarās ar grūtībām aizvadīt šo cīņu. Sākotnēji to bija plānots darīt Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” mājas arēnā, taču tas, visticamāk, nebūs iespējams, jo šobrīd gandrīz visu valstu robežas ir slēgtas, tāpat ir spēkā apmeklētības ierobežojumi un īsti nav skaidrības, kad situācija varētu uzlaboties.

Vaits nav atklājis precīzu lokācijas vietu, tomēr duelī skatītāju nebūs. Cīņa notikšot 18. aprīlī, kā paredzēts, taču aiz slēgtām durvīm. “Informācija tiks izziņota, taču vēl ne tagad,” komentēja Vaits. “Zinu daudzas lietas un viena no tām ir, ka šajā cīņā nebūs skatītāju. Tas būs pasākums aiz slēgtām durvīm.”

Iepriekš Vaits savā “Twitter” kontā publicēja afišu ar cīņas oktagonu uz Mēness virsmas. “Visiem sagatavoties,” uzrakstīja UFC vadītājs.

Pirms vairāk nekā divām nedēļām Vaits bija pārliecināts, ka cīņa notiks, taču pieļāva iespēju, ka tā varētu tikt pārcelta uz citu vietu. “Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Savukārt amerikānis Fergesons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 mačos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…