Ja duelis nenotiks paredzētajā laikā, Habibs gatavs cīnīties pēc ramadāna

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: Sputnik/Alexei Nikolsky/Kremlin via REUTERS

“Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis (28-0) gaidāmo cīņu pret Toniju Fergusonu (25-3) ir gatavs aizvadīt augustā, ja tas nebūs iespējams 18. aprīlī, kā bija paredzēts iepriekš.

Iepriekš izskanēja informācija, ka UFC meklē Fergusonam citu pretinieku, jo Habibam koronavīrusa Covid-19 ierobežojumu dēļ nav iespējas atlidot no Krievijas uz ASV. Nurmagomedovs šādu informāciju apstiprināja “Instagram” tiešraidē. Krievu atlēts atklāja, ka UFC viņam paziņojusi par cita pretinieka meklēšanu Fergusonam.

Oficiāli abu cīkstoņu duelis nav atcelts, taču tajā pašā laikā arī nav zināma cīņas norises vieta. Habibs neizslēdz iespēju, ka cīņa varētu nenotikt paredzētajā laikā, taču laikā no 23. aprīļa līdz 23. maijam viņam kā islāmticīgajam būs jāievēro ramadāns. Līdz ar to Nurmagomedovs būs gatavs cīnīties augustā.

“Jūnijs, jūlijs – divi mēneši un tad varu cīnīties,” ESPN sacīja Habibs. “Dzirdēju, ka UFC augustā vēlas rīkot šovu Sanfrancisko. Ja ne tur, tad varam arī cīnīties Abū Dabī septembrī, vai arī tagad – pirms ramadāna. Mums bija paredzēta cīņa 18. aprīlī, bet kur? Tāds ir jautājums.”

UFC vadītājs Dana Vaits vēl nav atklājis lokācijas vietu. “Vēl neko neesmu nolēmis, bet, visticamāk, drīz jums visu izstāstīšu. Lielākā daļa žurnālistu ir idioti. Tiklīdz tu pastāsti par saviem plāniem, viņi uzreiz mēģina visu sagraut. Ticiet man – cīņa starp Habibu un Toniju notiks 18. aprīlī kaut kur uz šīs sasodītās planētas,” teica UFC vadītājs.

Pirms tam tika ziņots, ka, neskatoties uz koronavīrusa Covid-19 pandēmiju, UFC šo pasākumu plāno organizēt, taču aiz slēgtām durvīm. Proti, cīņu 18. aprīlī klātienē nevarēs apmeklēt skatītāji, ko jau iepriekš apstiprināja organizācijas prezidents. Zīmīgi, ka UFC ir atcēlusi nākamos trīs pasākumus, taču to skaitā nav Habiba un Fergusona duelis.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku, kas atkal, visdrīzāk, izgāzīsies. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs UFC līmenī vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras, bet amerikānis Fergusons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 dueļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par