Habibs vēlas, lai Kormjē noslēdz karjeru

Daniels Kormjē, Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Daniels Kormjē (pa kreisi) un Habibs Nurmagomedovs (vidū) | Foto: UFC

Ultimate Fighting Championship (UFC) čempions vieglajā svarā uzskata, ka pieredzējušajam cīkstonim Danielam Kormjē ir pienācis laiks noslēgt savu karjeru, vēsta TMZ.

“Godīgi sakot, es vēlētos, lai Kormjē noslēdz karjeru. Viņam ir darbs un nauda. Viņš ir viens no UFC visu laiku labākajiem sportistiem,” savu kolēģi slavē krievu cīkstonis. “40 gadi – tie nav 30. Es vēlos, lai viņš uzvar Stipi Miočiču un pasaka, ka ir pienācis laiks apstāties,” turpināja Nurmagomedovs.

“Vai viņš to izradīs? Nē. Kormjē ir olimpiskais sportists. Šādi cilvēki neprot runāt par karjeras beigām. Es nedomāju, ka viņš pabeigs, bet visa mūsu komanda to vēlētos, jo mēs visi viņu ļoti mīlam,” noslēdza Habibs.

Rītdien, 18. augustā ASV pilsētā Anahaimā norisināsies cīņa starp Kormjē un Miočiču, kuras uzvarētājs tiks kronēts par čempionu smagajā svarā. 40 gadus vecajam Kormjē tā būs pirmā cīņa kopš 2018. gada novembra, kad viņš divos raundos tika galā ar Deriku Lūisu un saglabāja čempiona jostu smagajā svarā.

Kormjē tika atzīts par 2018. gada UFC labāko cīkstoni.

Tikmēr pats Nurmagomedovs turpina gatavoties cīņai pret Dastinu Porjē, kurā tiks noskaidrots čempions vieglā svara kategorijā. Abi cīkstoņi tiksies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par